haber-2
5 HAZIRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜMÜZÜ KUTLADIK
30 Ocak 2016

Genç Grup İftarı Yoğun İlgi Gördü

haber-1

Genç Grup Danışmanlık Şirketi, birçok alanda danışmanlık hizmeti verdiği firmaları bu yıl üçüncüsünü düzenlediği geleneksel iftar programında bir araya getirdi.

Genç Grup Şirket Müdürü Kadir GÖRENLİ, iftar organizasyonunun bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiklerini ve bundan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Ispartalılar konağında düzenlenen iftar yemeğinde katılımcılara bir açılış konuşması yapan Kadir GÖRENLİ, davetlerine icabet eden firma müdürleri ve yetkililerine ve davetlileri olan kamu kurumları yetkililerine teşekkürlerini iletti. Konuşmasında 2014 proje başarılarını ve Kütahya’ya kazandırdıkları hibeleri anlatan Kadir Bey, ayrıca Genç Grup’un kurulduğu günden bu yana gerçekleştirmek istediği, en büyük hayallerinden olan Genç Grup Haber Bülteni’nin aynı gün yayınlanmasından ayrı bir mutluluk duyduğunu ve bültenin hazırlanmasında emeği geçen bülten editörü Hanife SELVİ ve ekibine müteşekkir olduğunu belirtti.

İftar programına katılan ve konuşma yapan Sera Kütahya Genel Müdürü Atakan Tahmas’da Genç Grup’a iftar organizasyonu için teşekkür ederek Genç Grup ile 2 yıllık çalışmalarından çok memnun olduklarını ve Kütahya’da yapılan projelerle Kütahya’ya katkı sağlayan Genç Grup’u kutladığını ve başarılarının devamını dilediğini belirtti.
Kadir Bey ve Atakan Bey’in konuşmalarının ardından Genç Grup’un 10 yıllık serüvenini anlatan kısa film büyük ilgi topladı.
Düzenlenen iftar organizasyonu yapılan dua ile son bulurken programa katılan firma temsilcileri Genç Grup’a organizasyon için teşekkürlerini dile getirdiler.