Günümüzde hızlı nüfus artışı ve sanayileşmeye paralel olarak gıda maddelerinde ciddi problemlerle karşılaşılmaktadır. Bu problemlerin sebepleri üretim, nakliye, depolama safhalarındaki bilgi eksikliğinden kaynaklanan hatalar olduğu gibi maddi kaygılardan kaynaklanan hileler de olabilmektedir. Bu durumlar, gıda maddesinin özelliklerini bozduğu gibi insan sağlığını da ciddi şekilde tehdit etmektedir.

Bu yüzden üretim alanları ve gıda maddesi uzman kişilerce denetlenmeli kontrollü şekilde analizlerinin yapılması sağlanmalıdır.

GENÇ DANIŞMANLIK olarak ürün ve hizmet kalitenizden emin olmak ve daha da geliştirmek istiyorsanız, talimatlarınız doğrultusunda, uzman gıda mühendislerimiz tarafından firma denetimleriniz gerçekleştirilebilir. Ürünlerinizin ve/veya hammaddelerinizin, standartlara ve müşteri taleplerine uygunluğunun kontrol edilmesi için uygun numunelerin alınıp laboratuara uygun şartlarda ulaştırılması ve sağlıklı şekilde sonuçlandırılması sağlanır. Firmanız için yapılan tüm bu hizmetler daha iyi ürün ve hizmet kaliteniz için size raporla sunulur, iyileştirmeye yönelik birlikte yol izlenir.