Destek Hattı:

05333982013

HİZMET DETAY

Otel Yurt Pansiyon İlaçlama

Otel Yurt Pansiyon İlaçlama

Mutfak alanlarında besin, su ve yüksek sıcaklık değerlerinin sürekli olarak ortamda bulunması haşereler için çekici özelliğe sahip olmasına neden olmaktadır. Mutfak alanları aynı zamanda gıda bulunan ve üretilen alanlar olduğu için yapılacak ilaçlama yöntemi ona göre belirlenmeli ve uygulanmalıdır. Bu konuda sağlık bakanlığı ürün uygulama yeterliliğine sahip firmaları ve donanımlı personel tercihi çok önemli bir konudur. Aksi takdirde yapılacak işlemler etkisiz olacaktır.

İkinci konu ise genel ilaçlamadır. Bazı haşere türleri el valizlerinde ve insan kıyafeti üzerinde taşınabilmektedir. Sürekli olarak otel alanlarına yeni gelen müşterilerin valizleri ve kıyafetleri işletmeler için en büyük tehdittir. Bu şekilde taşınabilen türler özellikle alman hamam böceği ve tahtakurusu böcekleridir. Bu alanda ki 20 yılı aşan tecrübelerimiz ve bilimsel veriler ortaya koymaktadır ki özellikle bu iki haşere türü ile otel ve benzeri konaklama alanlarında periyodik olarak hizmet verilmesi gerekmektedir. Verilecek hizmetin devamlılığı ve profesyonel uygulamalar ile otel vb gibi alanlarda memnuniyet verici sonuçlar alınmaktadır.

Konaklama Alanlarında Kemirgen ile Mücadele

Bir diğer konu ise otel alanlarında kemirgen mücadelesidir. Tüm haşere ve kemirgenler ortamda ki hijyen zincirlerini bozdukları gibi bulundukları ortamlarda çok ciddi prestij kaybına neden olmaktadırlar.Kemirgen/Fare türü canlıların otel gibi konaklama üzerine olan işletmelerde özellikle yemek kokusu ve çöp alanlarındaki besinlere kolay ulaşım sebebiyle ortama gelmektedirler.Bu sebeple yuvalarını kolay besin ve su alanlarına rahat ulaşabileceği yerlere yapan bu canlılar gerekli çevre düzenlemesi yapılmadığı takdirde çok ciddi sorun olabilmektedirler.Bunun yanında profesyonel olarak ortam türüne göre bir fare zehri uygulama ve canlı yakalama metotlarının kullanımı ciddi fayda sağlayacaktır.  

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.